Postovani moj problem je hronicna nebakterijska upala prostate imao sam nekoliko puta terapije sa antibioticima ali to ublazi problem ali ubrzo se vrati na staro e sad tegobe su samo malo cesce mokrenje i slaba erekcija sta bih mogao od biljnih preparata, suplemenata da koristim za regulisanje mokrenja i za jacu erekciju i sa cim bih mogao ovaj problem trajno da resim a inace imam 24 god. I ne bih koristio cialis, viagru, levitru jer mislim da sam mlad za takve lekove

    Odgovoreno: 02. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Paraprotex i probiobalance tablete, ddrops kapi i vital man tablete.
      videti na www. Calivita. Com
      pozovite se na mene da dobijete sa popustom.