Postovani doktore evo me ponovo posle par meseci jer sam vam pisao na privatni mejl ali nije prolazio. Na bocokic@gmail ali nekoliko puta nije proslo. Pijem cesto, do sada od juna 5 puta ant. Bio. Ciproc, forteka ali mi se ne smanuje bakterije-pseudomonas, jednom sam imao i 40 c ali prodje iste noci i sve ok. Znam dakoristenjem cesto istih nije dobro pa sam spreman da sto vise koristim prirodne proizvode, beli luk, kurkuma i mlec, i dr. Bio sampre 5 dana u zotovicu na uro dinamici i evonalaza- kontinuirano punjenje besike od 35ml-min do kolicine od 300 ml u bes. Pri kolicini od 200ml dolazi do postepenog povecanja icp od 12 cm h20 na kraju punjenja. Pri tomedolaza uz suprapubicnu perkusuju dolazi do oticanja oko 150 ml tecnosti pored katetera. Kriva protoka isprrekidana, nizi protok, 6, 4ml-s. Nakon mikcije ispusteno jos 320ml iz bes. Cistometrijski kapacitet besike oko 500ml. Senzibilitet snizen. Snizena kompilansa detrusora. Kontraktilnost destrusora regisrovana, snaga detrusora nedovokjnog trajanja da besiku isprazni u potpunosti. Postoji sumnja na dsd. Predlozena obuka na ik. Dr vukicevic- eto toje moja muka doktore, zanima mme vase iskreni misljenje realno. Puno hvala i svako dobro. Do sada sam se lecio u gb zvezdara, dr. Gligic i dr. Kusic. Trayim ako je moguce najboljeg za ta pitanja. Hvala

    Odgovoreno: 03. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Odlicno sto ste radili urodinamiku. Sumnja se na dsd i predlozene su vam vezbe.
      predlozio bih vam jos da koristite suplemente mega b complex, subl. Coq10
      i omega 3 masne kiseline.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      mozete pokusati i lecenje sa biorezonantnim strujama.
      za vise imate moj meil.