Poštovani, pitala bih vas da li ovakav nalaz, u brisu uretre, znači da je sve ok: " saprofitne bakterije u velikom broju. Patološke bakterije i gljive nisu izolovane. " da li je potrebno nešto od terapije? Muž nema smetnji, ali radimo na bebi. Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 26. 11. 2013.
    • Poštovana,
      To znaci da patogenih bakterija i gljivica u uretri nema.
      ima jos puno polno prenosivih mikroorganizama na koje
      nisu radjeni testovi / hlamidija, mikoplazme, trihomonas, gonokok. . . . /.