Zdravo doktore. Sakam da me savjetujete. Ovi zadni 4 meseca imam cudni simptomi. Nemogu da spavam. Nekad u son se gusim na 10 20 sekunde. Nekat kad ustajem ujutro vidim da nos mise punio sa krv. Desimise i ovi 4 mjeseca da urinarim krv jedno 2 puta. Kad urinarim pecka mi. Nekad ujutro blago belo iz penis. Cesto urinarim. Se nesto cudno mi se desava jel moze nekoj da mi odgovori na email ve molim, euroboy_999@hotmial. Com sta da uradim za sta se radi gde da idem za 3 mjeseca uradiosam krvna slika exo bubrek sve je bio kakos to treba. Ve molim odgovorite u cemos e radi. I sta da radim a i zanjo vreme usta mi je suva. Pece me grlo od adamova pa nadole prema zeludac. Kad jedem nesto bombona to peckanje prolazi. De sta je molim vas i fala unared sta da radim i gde da se obratim pls. Na email odgovor cekam. Hvalla

    Odgovoreno: 20. 12. 2013.
    • Poštovani,
      I ovo pitanje je od pre mesec dana.
      pretpostavljam da ste se do sada javili vasim doktorima i da
      su vas razresili tegoba.
      ako i dalje imate slicne tegobe onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com