Poštovani, već skoro mesec dana imam problema sa nekom vrstom infekcije mokraćnih kanala. Prvo se pojavilo peckanje pri mokrenju i blago crvenilo na vrhu glavića. Kasnije sam primetio i konstantne žućkaste tragove na vešu. Moram reći da već duže vreme imam čest nagon na mokrenje, samo odjednom se pojavi i hitnom moram u toalet. Otišao sam u privatnu kliniku i dao nalaz urina koji je pokazao da nema prisustva bakterija, ali je bio znatno zamućen i u njemu se mogle primetiti neke bele trunčice. Zatim sam uradio bris na hlamidiju koji je bio negativan. Ponovo sam uradio bris uretre, i ovog puta je pronađeno prisustvo difteroidnih bacila. Doktor je rekao da to nije ništa strašno i preporučio mi da uzimam pipegal sa dosta tečnosti. Pipegal pijem dva dana, ali sada sam osetio i pritisak i bol u predelu bubrega, kao i pojacan žućkasti trag na vešu. Moram reći da sam i u spermi primetio da je obojena čudnom žućkastom bojom i blage trunčice krvi. Molim vas za vas savet. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 27. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite spermokulturu i ponovite urinokulturu.
      takodjer uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace.
      radi se o nekoj infekciji koju niste dijagnostikovali.
      krenite sa antibioticima ako vec niste /umesto pipegala/.