Postovanje, molim vas da mi objasnite da ne budem u nedoumici, naime rutinski pregled urina je pokazao da je opalescentan, 25-30 leukocita i mnogo bakterija. Sljedeca dva dana odlazim u dvije razlicite laboratorije i obe nezavisno jedna od druge pokazuju najuredniji nalaz. Nemam nikakvih simptoma, sve se ovo desava i sa mojim dvema kcerkama, dr propisuje antibiotik, ja odbijam. Dr objasnjava da nalaz danas moze biti los, sutradan uredan i tako sam ja zbunjena, ne znam sta da mislim. Pozdrav, svako dobro u daljem radu

    Odgovoreno: 21. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Radite nalaz u istoj laboratoriji i sa ovim problemom upoznajte laborante i biohemicare
      laboratorije.
      inace antibiotici se uzimaju samo na osnovu antibiograma uradjenog posle urinokulture.