Poštovani, molila bih vas za mišljenje, moj muž u brisu uretre ima stafilokok aureus. Pio je 2 nedelje ciprocinal, ali je bakterija još tu. Sada mu urolog preporučuje 10 dana visiren 1x1 i 20 dana nitroxolin 1x1. To je po antibiogramu. Da li je to uredu po vašem mišljenju i da li je dobro da uz to pije i čaj od žalfije ili uvenol možda? Mnogo hvala

    Odgovoreno: 20. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Mislim da je to mnogo antibiotika.
      neka zavrsi sa antibioticima.
      neka budu odnosi sa zastitom.
      da obrati vecu paznju ishrani /knjiga novaka djokovica/.
      da uzima paraprotex i probiobalance tablete naredna dva meseca,
      videti na www. Suplementi-srb. Com