Rezultati spermograma: spol. Apstinecija 2 dana ph u ejak. 8, 5 vol. 2 boja blijedožuta viskoznost 0 broj sper 42 broj sper. U ejakulatu 84 progresivno pokkretni u pravcu 5 slabo pokr. U pravcu 15 pokretni u mjestu 4 nepokretni 76 e. Leukocita 1, 3 vitalnost 24/76 fruktoza 6 e. Bakterije nešto napomena: 1-2 okrugla epitela, nešto sluzi. Prisutna lagana aglutinacija spermatozida poštovani doktori: molim za savjet za liječenje i mišnjenje, hvala

    Odgovoreno: 22. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Smanjen je procenat pokretljivih spermatozoida kao i
      procenat normalnih spermatozoida.
      potreban je klinicki pregled, kao i dodatna dijagnostika/asa,
      bakterioloski pregledi/i tek potom lecenje.