Doktore, molim vas da mi predlozite terapiju na osnovu izvestaja eha stomaka: oba bubrega urednog polozaja, velicine, parenhima bez urostaze. Obostrano mikroliti u l. Kalkulus vel. 5, 2 mm, kao i manja cista vel. 9 mm dijagnoza: calculosis urinaria

    Odgovoreno: 17. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #122402

    • . . . zaboravih da pitam za cistu, otkud ona u bubregu, ima li veze sa peskom i kamenom, i kako nju da lecim ?

    • Doktore, vec 4 meseca pijem vise od 2 litre tecnosti dnevno, caj, voda ili limunada, zbog vit. C, bez secera. I to je bio moj rezultat. Da li mislite da bi lek koji ste mi preporucili izmenio situaciju, zajedno sa kolicinom tecnosti koju bi nastavila da pijem? I sta je to razbijanje kamena, kakva je to metoda?