Postovanje, moje pitanje je sta da radim i zasto nemogu da se rijesim ucestalog mokrenja koje je toliko iritantno kao da imam mrave u mjehuru uvijek me iritira tamo dole. Ponavlja svaki mjesec i traje po pola mjeseca a onda se nekad smiri i ko da nema taj problem. Pila sam noracin 400mg i nije bas nesto pomoglo radila sam urinokulturu i ultrazvuk imam zadebljan mjehur i malo pijeska. Nemam bolova nikakvi niti me pece kad mokrim urinokultura je saprofitna flora. Znam za cistoskopiju al se bojim. Imam problema sa hormonima polnim nemam redovnu mjeseecnicu tako mi poceo i problem sto sam pila terapiju dabroston i od 4 mj pocelo mi je mokrenje i tako i dan danas. Dokt mi je rekao da mi i taj disbalans hormona moze biti problem s mokrenjem.

    Odgovoreno: 17. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vas je strah cistoskopije onda sa ginekologom resite probleme sa
      hormonima jer je moguce da njihov disbalans izaziva i probleme sa
      mokrenjem.