Uradio sam ultrazvuk testisa i konstatovano je da imam variokelu 99 posto ali imam malu kvrgicu na levom testisu koja me boli i zabrinjava, zanima me da li svaka kvrgica na testisu mora da se resava hirurski ili postoji mogucnost nekim antibioticima a ako mora hirurski zanima me da li postoji opasnost za neku komplikaciju za vreme i nakon operacije i koliko moze da traje jedna takva operacija posto sam uplasen zbog toga i da li to moze da ima veze sa kozicom na vrhu penisa posto mi je kozica nekako zategnuta a mislim da nemam frenulum zato sto mogu u opustenom stanju skroz da je prevucem a kad je u erekciji onda imam malih problema sa tim i da li mozete da mi preporucite neku kremu za kozicu posto moj urolog vec godinu dana mi ne daje nikakav tretman i ne znam sta da radim?

    Odgovoreno: 17. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Da se radi o tumoru testisa vec bi vam rekli da to treba da se operise.
      znaci to sto vi opisujete kao "kvrgica"je nesto sto nema znacaja.
      verovatno je neka struktura epididimisa i to nema veze sa prepucijumom.
      koristite kantarionovo ulje za resavanje relativne fimoze.