Poštovani, imam problem erekcijom (u braku sam) , prvi problemi su se javili prije nekih godinu ipo dana u smislu ponekada da omane erekcija ili bude slaba (prije toga manje vise bilo je dobro nisam ni obracao paznju, bio sam zadovoljan) . Dakle, od pojave prvih problema vrlo rijetko sam uspjevao zadovljavajucu erekciju vecinom je to bilo tek toliko da se obavi cin, sexualna zelja postoji i prisutan je strah od neuspjeha i prilicno sam usredredjen na to kako ce biti. Komunikacija sa suprugom nije na zavidnom nivou, njena sexualna zelja je uvjek bila na dosta nizem stepenu nego moja. Prvi put za pomoc sam se obratio porodicnom ljekaru, uradio sam osnovne nalaze kvi i urina, zatim kretitnin, ureu, masnoca, trigliceridi, holesterol, nalazi mokrace i sve je bilo u nakboljem redu bez ikakvih zamjerki, pri cemu je porodicni ljekar konstatovao da se radi psiholoskim problemima i preporucio mi da prije odnosa na 30 min uzmem lexilium 1. 5 mg sto i nije dalao neke rezultate. U zadnih 2-3 mjeseca osejcao sam probleme sa mokrenjem, peckanjem, bolovim u krstima, preopanama, polnom udu, opet sam davao nalaze krvi i urina pri cemu je opet sve bilo u najboljem redu bez ikakvih pokazatelja urinarne infekcije, potom sam otisao na ultrazvucni pregled i doktor je rekao da se radi o prostatitisu (mokracna besika nije bila ispunjena, prostata u fiziološkim granicama veličine, sa ne homogenim dijelom periuretralno chr prostatitis) i propisao mi da pijem nifuran 15 dana, pijem bundevino ulje i cajeve od uve i brusnice. U medjuvremenu sam narucio kapi od male mlecike (epilobium parviflorum) i to uzimam samoinicijativno, posle 21 dan bio sam opet na ultrazvucnom pregledu doktor je bio prezadovoljan (u kompraciji sa prethodnim nalazom, nema edema pri bazi mokracne besike i nema znakova periuretralnog prostatitisa, testisi obostrano urednog nalaze) . Trenutno pijem samo cajeve i nema nikakvih tegoba. Jutarnje erekcije postoje, ne pretjerano izrazen ali postoje. Usled suprugine bezvoljnosti vrlo cesto sam se samozadovoljavao u zadnje 2 godine. U par navrata sa uzimao kapsule almea svedskog proizvodjaca koje su navodno na prirodnoj bazi, posle toga 3-4 dana erekcija bude sjajna i opet oslabi. Prije 10 dana radio sam nalaze testosterona, prolaktina i kortizona, svi su u granicama normale. Pušač sam, u zadnje vrijeme ne konzumiram alkohol nikako a ranije rijetko sam pretjerivao sa alkoholom. Imam normalan krvni pritisak (130 sa 80) , bez ikakvih srcanih i vaskularnih problema. Pokusao sam da dam sto vise informacija kako bi mogli bolje procjeniti situaciju. Da li mozda da probam terpiju cijalisom, tipa 5 ili 10 mg svako dva odredjeni period ukoliko je problem psihoprirode da ga potisnem i prevazidjem. Trudio sam se da dam sto vise informacija kako bi bolje procjenili situaciju mog problema. Unaprijed se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 18. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Obratite malo vecu paznju ishrani.
      procitajte knjigu djokovica.
      mozete koristiti i cialis povremeno.
      postoje i fitopreparati koje mozete duze vreme koristiti:
      rhodiolin, panax ginseng, vital man, xantho plus.
      videti na www. Suplementi-srb. Com