Zdravo! Imam problem sa kozicom uradio sam frenutolomiju i u erekciji prevucem kozicu ali on zbog prstena odma ostaje ispod glavica i osecam malo zatezanje, pa mislim da bi bilo dobro da uradim obrezivanje, alo to cemo jos videti, nego imam pitanja koja je razlika izmedju obrezivanja ako sam vec video glavic penisa i nije mi osetljiv i uradio sam frenutolomiju i ako nisam nista od ovoga kao moj ortak, i ako mozete da mi kazete proces oporavka sta koliko ne smem, da li smem da stavim penis u gacice odma? I najjvaznije pitanje da li ako se uradi obrezivanje uopste se nema kozice na glavicu ni ako nije u erekciji msm da onako bar malo prelazi preko glavica da ne bude bas izlozen? Hvala!

    Odgovoreno: 18. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Frenulotomija udruzena sa relativnom fimozom cesto treba da se resava
      circumcizijom.
      prilikom circumcizije ostaje u proseku 4-5 mm koze iznad glansa.