Doktore, molim vas da mi protumacite izvestaj za eho stomaka: oba bubrega urednog polozaja, velicine, parenhima bez urostaze. Obostrano mikroliti u l. Kalkulus vel. 5, 2 mm, kao i manja cista vel. 9 mm dijagnoza: calculosis urinaria

    Odgovoreno: 15. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #122302

    • U izvestaju stoji u l. Kulukus. . . Verovatno su kamen i cista u levom bubregu.

    • . . . nije naveo onaj ko je uradio ultrazvucni pregled. Molim Vas recite mi kako da se resim tog kamenja, peska i kako da lecim cistu. Hvala unapred