Imam 27 god. Vec neko vreme imam sledeci problem: cesto preko dana i noci imam osecaj da mi se mokri, ali ne mogu da zapocnem mokrenje iako se napnem. Nema infekcija, prostata je mala, nema nikakvih suzenja kanala. Mogu da mokrim samo kad mi se bas napuni besika. I kad krene, mlaz je odlican, veoma jak, znaci samo je problem zapocinjanje mokrenja. Sta moze da bude u pitanju i sta mi preporucujete da pijem. Ako moze nesto na biljnoj bazi. Hvala

    Odgovoreno: 14. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Tesko je reci o cemu se radi bez urodinamskog ispitivanja.
      predlazem da do tada uzimate: stress managament tab. 1x1 posle jela
      probiobalance tab 1 dnevno sazvakati
      ddrops kapi 3 kapi na dan
      videti na www. Suplementi-srb. Com