D. Vece postovani doktore ja se izvinjavavam ali niste mi odgovorili, koliko mi je los taj testosteron, da li ova bolest posto spermogram nisam radio, moze lose da utice na stvaranje porodice, i da li ako izlecim eserihiju takoreci izlecio sam i upalu prostate ili ne??

    Odgovoreno: 11. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Testosteron vam je na donjoj granici i ne iziskuje lecenje.
      fitopreparate sam vam predlozio koje da uzmete i gde.
      pozovite se na mene da dobijete popust.
      vama je prostatitis osnovni problem koji ce ovim suplementima
      da se smiri.