Postovani doktore obrezan sam pre pedeset dana, totalno obrezivanje. Otok mi jos nije spao. Zadnji konac mi je ispao nakon mesec dana. Od tada otok stoji na istom ne umanjuje se. Pre dve nedelje bio sam na kontroli i urolog je rekao da ce spasti samo da vise ne dolazim. Ne ispiram nicim niti mazem nekom kremom. Da li ima kakav nacin ili lek za otok? Hvala

    Odgovoreno: 12. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Otok ce nestati.
      imate jeftini prirodni preparat papaje ciji sastojak
      papain pored enzimskog delovanja na bolje varenje
      deluje i na smanjenje otoka. Preparat je meal time tablete
      i uzima se 2x1 dnevno sazvakati.
      videti na www. Suplementi-srb. Com