Postovani, zanima nas vase misljenje, nesto vise od godinu dana pokusavamo ostvariti trudnocu. Radjen je spermogram prvi nalaz je bio: 46 000 000 broj/ml, 20% pokretnih, 10% slabo pokretnih, 70% nepokretnih, likvefakcija posle 30min 100% . Tri meseca pod terapijom proxeda, pa ponovljen sada 20% pokretnih, 40% slabo pokretnih i 40% nepokretnih. Kakve su sanse za prirodno zacece?

    Odgovoreno: 11. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Ovaj drugi spermogram je sa mnogo boljom pokretljivoscu.
      sanse za prirodno zacece su dobre.
      medjutim neznam kakvi su drugi parametri u spermogramu.
      zato je pozeljno spermogram dostaviti skeniran.