Poštovani, imam 41 godinu, u braku sam skoro tri godine i nemam djece. Nakon provjere urologa u oktobru 2012. Urađen mi je spermogram i utvrđeno da imam enterococcus haemolitycus grupe b. Data mi je terapija na osnovu antibiograma. Nakon toga mi je opet rađen spermogram, data nova terapija i tako četiri puta. Na kraju sam odustao jer smatram da će mi antibiotici uništiti imunitet. Molim vas da me nekako uputite šta bih preduzeo i postoji li neki alternativni način liječenja. Srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 05. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Najverovatnije je infekcija uzrok losijeg spermograma.
      nju mozete leciti pored antibiotika i odredjenim suplementima i
      odgovarajucom ishranom i jos mnogim drugim alternativnim postupcima.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com