Imam bol u donjem delu ledja. Ucestali. Zamor. Ucestali. Cesto mokrim po malo. Urolog kaze da je prostata normalne velicine. Nemam bakterije u mokraci. Primetio sam da mi je potencija super tokom par dana dok sam primao penicilin, injekcije, lecio sam prehladu. . Neko vreme nakon prestanka injekcija opet se pojavio bol u ledjima i slaba potencija! Obisao sam i drzavne i privatne urologe, kazu sve je super. Sta da radim? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 08. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Bol u donjem delu ledja najcesce potice od kicme.
      to sto cesce mokrite ne mora da bude od prostate ali iziskuje
      kompletno urolosko ispitivanje /laboratorija, nativni urotrakta,
      ultrazvuk bubrega, besike i prostate, bakterioloski brisevi. . . /
      manji problemi sa potencijom nakon antibiotske terapije
      upucuju na neku infekciju koju treba otkriti i leciti.