Poštovani, imam 40 godina i već drugi put za godinu dana mi se dešava da sam umalo mokrio u krevetu. Poslednji put u nedelju sam sanjao da mokrim i probudio sam se u poslednjem trenutku. . Iako sam malo pustio. . . Ranije mi se takođe desilo jednom ali tada sam bio jos ranije osetio podsvesno. . . Retko konzumiram alkohol, nepušač sam, neoženjen sam, imam stalan posao. Malo me je sve to deprimiralo. . Razmisljam sta bi moglo da bude. . Jedino sto mi pada na pamet je jos uvek sat koji sam imao ranije pre 7 godina kada sam isoa na spavanje kasno i ustajao rano i tako se navikao na taj raspored a sada pa lezem ranije. . Uopste primetio sam da kada je hladno cesce imam potrebu i da malo teze mogu da trpim. . Pa sad. . Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 06. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o zapaljenju prostate pa se javite vasem urologu.
      to se da lekovima sanirati.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis