Poštovani, chlamydia trachomatis mi je otkrivena 27. 10. 2011. Godine terapija 1g longacef + 10 dana dovicin nakon dva kontrolna brisa nalaz je bio negativan međutim u međuvremenu me je zabolelo desno koleno i nakon silnih pregleda upućen sam kod reumatologa koji je trazio da uradim test na klamidiju - eksprimat prostate naravno bio je pozitivan. Terapija hemomicin 250 mg 2x1 pet dana potom 2x1 dva dana u nedelji 2 meseca nakon 45 dana obustavljen zbog pojave tahikardije. Nastavljeno sa marocen 500mg 2x1 10 dana potom doksicilin 2x1 10 dana i eritromicin 500mg 3x1 10 dana bolovi su se proširili na sve zglobove a klamidiju i dalje imam. Seksualne odnose koje sam u međuvremenu imao sam upražnjavao sa zaštitom. Potreban mi je vas savet.

    Odgovoreno: 03. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Prvo-antibiotike vise ne uzimajte.
      drugo-odnosi da budu sa zastitom.
      trece -ponovite ali pcr test na hlamidiju i vi i partnerka.
      promenite nacin ishrane zbog bolova u kolenu.
      uzimajte suplemente /probiotika, d3 vit, paraprotex, joint protex/.
      videti na www. Suplementi -srb. Com