Poštovanje prije 4 dana sam bio na ultrazvuku abdomena, urotrakta i bubrega zbog povisenog tlaka i doktor me poslao na mr abdomena zbog nekakve arterije na desnom bubregu to sam narucen 19. 11. Dva dana nakon pregleda osjetio sam bolove u trbuhu kada ga stisnem boli me i vec dvije veceri za redom imam proljev bol je na desnoj strani trbuha kod pupka citao sam nesto na internetu da bi mogla biti upala crvuljka pa me zanima da li da ja cekam 19. 11 ili da se javim doktoru prije bol je podnosljiva i nije toliko jaka imam 18 godina unaprijed hvala

    Odgovoreno: 20. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Ovo pitanje se sada pojavilo a datira od pre mesec i po.
      mislim da je sada iluzorno odgovarati jer je situacija tada bila
      akutna i verujem da je problem do sada razresen.
      zato bi zamolili da se javite i ispricate kako ste razresili problem.