Poštovani, s obzirom da imam blago peckanje posle mokrenja kao i neki neprijatan osećaj uradila sam urinokulturu i vaginalni sekret. Vag. Sekrer mi je ii grupa a urinokultura mi nije pokazala da imam urinarnu infekciju. Nalaz je sledeći: izolovane su 3 vrste bakterija u broju od oko 75000cfu/ml (crevna i saprofitna flora) i streptococcus agalactiae. Ukupan broj bakterija i broj vrsta ne ukazuje na urinarnu infekciju. Moguća genitalna kontaminacija. Posto i dalje imam problem da li mozete da mi preporucite sta dalje da uradim ili da pijem i sta znaci ovaj nalaz? Hvala.

    Odgovoreno: 01. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Najbolje je da ponovite urinokultru jer je mokraca kontaminirana
      u ovom nalazu.
      druga mogucnost je da odmah pocnete uzimati paraprotex i
      probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #121841

    • Dobar dan, zanima me na nalazu pise da ima Enterococu i streptokoku 8000 klica je u pitanju i imam pecenje i pre i posle, pa nisam sigurna da li je u pitanju besika ili vagina? Receno mi je da je posredi cistitis. Pa mi je receno da pijem uricin, ali nisam sigurna da li je to dobro za to?