Postovani, imam jako ucestalo mokrenje, cim nesto popijem ubrzo idem u toalet i to obilno, ne malo. Ustanem i jednom nocu da mokrim. Nemam bolove ni peckanje. Pre oko godinu dana sam imala pesak al sam radila urin pre pola godine i sve se sredilo, ali ja sam i dalje nastavila da idem cesto u toalet. Radicu sada i test na ureaplazmu, ukoliko je negativan sta mi savetujete? Molim vas pomozite jer ja ne mogu ovako vise da funkcionisem. Hvala

    Odgovoreno: 01. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite urin, urinokulturu, mikoplazmu i ureaplazmu, kao i hlamidije.
      takodjer uradite trihomonas i gonokok.
      ukoliko se nadje polno prenosiva klica leci se i partner uz obavezno koriscenje zastite.
      uz antibiotike koristite probiotike.
      po zavrsenoj antibiotskoj terapiji uzimajte dva meseca paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis