Postovani, zanima me da li posle cirkumizacije postoji ponovna mogucnost navlacenja kozice preko glansa nekim vezbama? Postoje neke metode koje se reklamiraju na internetu, ne znam koliko su validne? I kome bi mogao da se obratim povodom toga? Kolika je mogucnost da se vremenom izgubi osecaj u glansu nakon cirkumizacije?

    Odgovoreno: 31. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Circumcizijom se iseca koza prepucijuma pa vise nema sta da se prevlaci preko
      glansa.
      moze se nekada vezbanjem uz koriscenje kortikosteroidnih masti ili kantarionovog
      ulja razvuci koza prepucijuma pa da se izbegne circumcizija.