Postovani, imam problema sa ucestalim i bolnim mokrenjem. Popila sam destrusitol i uricin. Poboljsanje je bilo nekoliko dana ali su se simptomi ponovo vratili. Javlja se i neprijatan miris urina narucito ujutru, a pijem i lekove od pritiska, takodje imam samo jedan bubreg. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 01. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Posto ste sa jednim bubregom ne uzimajte lekove napamet nego uvek
      samo posle nalaza urinokulture po antibiogramu.
      uz antibiotik redovno uzimajte i probiotike.
      naucite se da dnevno popijete 2 litra vode.
      sada uzmite umesto uricina palitrex kapsule 4x1 sa probiobalance tabletama 1x1 sazvakati.
      kada popijete jednu kutiju palitrexa pocnite uz probiobalance da uzimate tablete
      paraprotex 2x1 pre jela. To vam je terapija za dva meseca.
      videti na www. Suplementi-srb. Com