Dobar dan, zovem se sebastian imam 20 godina. Imam problem sa penisom tj od sinoć sam primetio da mi se pojavila kao neka mala rupica izgleda kao neki ubod od iglice na glaviću i krvarim, ne mnogo ali ide. . Sinoć sam se jako uplašio, zaustavio sam to krvarenje i sve je bilo ok. . Međutim danas vidim isti problem. . Izgleda mi penis dosta iritiran crvene boje kao da imam neku infekciju. . Molim vas da me posavetujete šta bi to moglo da bude i da li odmah da se javim urlogu ili mogu da sedim još 5 dana pošto nisam trenutno u državi. Hvala vam!

    Odgovoreno: 29. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Niste naveli da li je to posle odnosa ili samo od sebe.
      procenite sami. Ako se stanje pogorsava onda se javite urologu na pregled.
      mozda mozete uzeti neki antibiotik