Postovani, imam 49 godina i dvoje vec velike dece 23 i 21 godinu. Skroz sam zdrav bez ikakvih obolenja. Pritisak 120 sa 80. Analiza krvi sve u granicama normale. Pre 6 meseci sam se razveo od supruge i nasao sam novu partnerku. Jos dok sam bio u braku povremeno su mi se pojavljivali problem sa erekcijom. Jedno vreme nisam imao partnerku i problem sa erekcijom su se nastavili kao i sada kad sam naso dugu zenu. Pre tri meseca isao sam kod urologa i posle ultrazvucnog pregleda i laboratorijskih analiza krvi i sperme kao i brisa penisa sve je uredu. Prolactine 76, 45 lh 6, 2 testosteron 32. 36 psa 0. 79. Urolog mi je prepisao cijalis od 20mg po pola tablet. Rekao mi je da je sve uredu i da sve to ide iz glave i da to moram sam da resim. Kad koristim cijalis pola tablete erekcija je strahovita i nema problema a kad ne uzmem cijalis postignem erekciju ali se u pola odnosa prekine. Primetio sam kao i da imem smanjene sexsualne zelje i da je nekako smanjeno uzbudjenje, kao da ne mogu da se opustim. Kao da je na vrhu penisa smanjen osecaj. I teze dolazim do vrhunca tj tesko ejakuliram. Moram rucno da sam zavrsim. Moje pitanje je da li se erektivna disfunkcija moze izleciti cijalisom, da li se stvara zavisnost na cijalis i kod kog lekara bi mogao da idem jer ocigledno sam ne mogu da resim moj problem. Unapred zahvalan na odgovoru

    Odgovoreno: 30. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Kod urologa iskljucite mogucu infekciju prostate i uretre.
      zavisnost na cialis ne postoji.
      ako prostata nije uzrok vaseg prioblema onda mozete posetiti i klinickog psihologa.
      promenite ishranu i hranite se po krvnoj grupi.
      koristite suplemente za jacanje libida i sexualne moci.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis