Poštovani, imam 38 godina i već drugi put za godinu dana mi se dešava da sam mokrio u snu u krevetu. Poslednji put sam sanjao da sam u toaletu i da mokrim i probudio sam se sav mokar. Ranije mi se takođe desilo jednom ali tada sam bio preterao sa alkoholom. Međutim ova dva puta u toku jedne godine nisam konzumirao alkohol, sve se desilo potpuno iznenadno. Išao sam na ultrazvuk pre par meseci, i nalaz je bio dobar, prostata, bešika, bubrezi, znači nije primećeno ništa neobično. Retko konzumiram alkohol, nepušač sam, oženjen sam i imam dete. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 31. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace.
      iskljucite mogucu infekciju/urinokultura/.
      koristite b vitamine, d3 vitamin i probiotike.
      /stress managament b complex, d drops kapi i probiobalance tablete/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com