Veoma sam razocaran sve mi je sada palo u vodu, uradio sam frenutolomiju i idalje ne mogu da prevucem kozicu u punoj erekciji laganon jer je prsten pre uzak, osecam da me zateze, sta da radim? Taman sam mislio da sam resio sve probleme ali eto, kada cu moci konacno da uzivam u odnosu?

    Odgovoreno: 26. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Ako ste imali kratak frenulum i fimozu onda je trebalo da uradite obe operacije u
      jednom aktu.
      uostalom to i nije neki problem.
      ako budete imali smetnje u drugom aktu uradite i cirkumciziju.
      ali sacekajte nekoliko meseci da se vidi kakva je situacija posle
      ove intervencije.