E ovako imam 19 godina i imam dva problema pa ako neko moze da mi kaze strucan odgovor bilo bi lepo. . . Prvi problem je prerana ejakulacija. . . Pod prerana ejakulacija mislim na duzinu seksa od svega par minuta nekim normalnim tempom znaci ne presporo, ali ne i prebrzo. . E sad drugi je problem sto mi nakon te prve ejakulacije treba dosta vremena da "napunim baterije" odnosno da postignem ponovo erekciju. . . Drugi put naravno traje malo duze, ali treba mi sigurno nekih 30, 40 minuta da postignem ponovo erekciju. . . E sad ja sam u osnovoj skoli pio dosta energetskih pica. . . Kad kazem dosta mislim na sigurno 5, 6 limenki guarane ili cega vec dnevno. . . Bio bih vam zahvalan kada bi mi dali neki savet tipa dal to uopste ima veze sa tim picima, dal je to notmalnoi kako bi to moglo da se resi. . . Unapred hvala, pozdrav!

    Odgovoreno: 26. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Obicno u vasim godinama to sto vam se desava bude normalno.
      vremenom ce se to popraviti.
      hranite se pravilno. Izbegavajte energetska pica i vestacke sokove.
      koristite vise voca i povrca u ishrani.
      o preranoj ejakulaciji citajte malo i na internetu.