Postovani doktore, pisao sam vam vec tri puta ali sada mi se cini da je naj gusce. U junu mi je plasiran je kateter posle koga dobio infekcijui lezao sam 6 dana na urologiji. Vreme do danas proslo bez vidljivih problema. Pre sedam danadobio sam temperaturu 40 i posle inekcije novalgetola posle dva sata sam bio u redovnom stanju. Vise mi se nije ponavljala temperatura i sada sam dobio rezultate ur kult. Leukic / dosta ph /6 baktarije masa pseudomonas/ 10 miliona a u predhodnom preko 100000 zelja mi nje da uz pomoc cajeva i biljaka podignem imunitet jer vidim da antibiot. Ne pomazu ja imam ms i pre dobijanja katetetra lezao sam na neurologijii primio 5x po 1 gr i 2 xpoi 2 lemud solu. Vise nikad necu da ih primsam vise. Hvala na razumevanju

    Odgovoreno: 26. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      i da se pozovete na ovo pitanje pa da vam kazem sta od alternative
      mozete da koristite.