Postovani, da li mozete da date komentar na sledece rezultate urina: izgled-zamućena, reakcija-kisela, proteini-0, urobilinogen-0, bilirubin-0. 0, leukociti 11-15, hemoglobin-o, nitriti-0. 0, bakterije-masa, urinokultura-zasejane podloge su ostale bez porasta. Nemam nikakve smetnje, i trudnica sam. Hvala unapred

    Odgovoreno: 24. 10. 2013.
    • Poštovana,
      U sedimentu urina ima preko 5 le /15/ sto bi govorilo za prisustvo infekcije
      a sto potvrdjuje i postojanje bakteriurije.
      ponovite i urin i urinokulturu a sa antibioticima oprezno zbog trudnoce.
      ako nemate velike smetnje forsirajte tecnost i cajeve.