Postovani, imam problem jer prilikom mokrenja osecam bol na kraju, a povremeno se prilikom brisanja javi i neka tackica krvi. Uradila sam analizu urina i rezultati su mi sledeci. . . Izgled- slabo zamucen boja- zuta eritrociti svezi- 25-30 eritrociti bledi -6-8 leukociti - 4-6 epitelne celije -retke bakterije -malo molim za vase misljenje. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 23. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo obavite ginekoloski pregled pa se posle toga javite urologu.
      verovatno ce te odraditi i potrebne briseve.
      ponovite urin a uradite i urinokulturu.
      lecenje bi islo posle nalaza.