Postovani, imam kandidu vec 20 dana, urolog mi je prepisao da mazem canesten sad sledeci je problem da li candida moze da utice na erekciju i ejakulaciju, tako sto svrbi pri uzbudjenju? Kada se ujutru probudim, kada je penis u erekciji, svrbi me zbog mokrace i odem da se ispraznim do wc. Pre da ga operem i namazem canesten pokusam da ga podignem on me ne svrbi, ali kada se uzbudim, pri kontaktu sa devojkom, on me svrbi i tera me na prerano ejakuliranje, sad razmisljam u cemu bi mogao da bude problem??? Znaci ukratko, kada sam sa njom i pocinje da bude u erekciji, pocinje da me svrbi i ponekad mi se mokri? Da nije mozda neka infekcija, ili je uzrocnik kandida? Bio sam kod dva urologa, samo su ga pogledali i toliko, zahtevao sam urinokulturu, ali oni su odbijali

    Odgovoreno: 23. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Treba uraditi sva potrebna bakterioloska ispitivanja i ako se pored
      kandide utvrdi jos neka infekcija onda to pravilno leciti.
      ako se izoluje polno prenosiva klica lece se oba partnera.
      odnosi neka budu sa zastitom.
      druga mogucnost je da uzimate paraprotex i probiobalance tablete nekoliko meseci
      a da odnosi budu sa zastitom.
      videti na www. Suplementi-srb. Com