Poštovani imam 45 godina prije par dana sam vam postavio pitanje u vezi moje bolesti sa vratom mokraćne bešike (skleroza) gdje ste mi rekli da je liječenje kako mi je rekao i moj doktor pavlović iz loznice operatvno. Međutim tom prilikom sam ispustio da vas pitam i da vam kažem da imam probleme sa potencijom, koja je u zadnjih par godina sve slabija i gotovo da je ravna nuli, pa i kad je ima dolazi do prerane ejakulacije ili u pola posla opadne na nulu. Ništa nisam radio po tom pitanju izuzev što koristim kamagra gel za potenciju. Htio bi da mi odgovorite da li probemi, odnosno skleroza vrata mokraćne bešike i moji problemi te prirode utiču i na probleme sa potencijom ili je nešto drugo u pitanju. Takođe me interesuje vaše mišljenje u pogledu upotrebe kamagra gela ili sličnih preparata i koliko su oni štetni jer u poslednje vrijeme ja ga često koristim. Da li neki poseban vid ishrane ili neki drugi preparati ili bilo šta drugo mogu ublažiti ili riješiti moj problem. Hvala lijepo

    Odgovoreno: 20. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Skleroza vrata besike direktno ne utice na smanjenje potencije ali indirektno da.
      pored kamagre mozete koristiti i druge preparate i lekove za poboljsanje ed i pe.
      takodjer i putem ishrane mozete poboljsati vasu situaciju.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com