Postovani, moja devojcica, kojoj je osam godina se muci sa e. Coli, vec skoro dve godine. . . . Sve smo probali, od prirodnih do propisanih lekova, ali nista. . . Zadnji put dok smo se lecili, odneli smo urin na kontrolu posle deset dana pijenja antibiotika i nalaz je dosao pozitivan na pseudomonas aeruginosa, sta da radim, ocajna sam, kako da pomognem svom detetu?

    Odgovoreno: 17. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Pomoci ce te joj ako je ne budete non stop tretirali antibioticima.
      morate joj jacati imunitet.
      potrazite imunologa i nutricionistu.
      naucite je da pije dosta vode.
      u lecenje obavezno uvedite probiotike, omega 3 masne kiseline,
      alfa d3 vitamin.
      antibiotike samo kada je visoka temperatura ili kada su velike
      tegobe sa mokrenjem.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com