Postovani, pre 20ak dana iznad korena penisa sa leve strane pojavilo mi se nesto nalik potkoznoj bubuljici. Kada sam opet pogledao osetio sam pod kozom kao 2 cvorica veoma mala jedan do drugoga i taj deo iznad penisa mi je malo otekao. Nemam nikakve bolove. Prosle godine sam imao kondilome i bas sam ih se tesko otarasio. Molim za odgovor. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 16. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Ili se javite na pregled ili posaljite sliku da vidimo da nije recidiv kondiloma.
      bubuljica ce da prodje.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis