Ako mozete da pojasnite to da je proces oporavka od frenutolomije lak i kratak, kada se posle operacije moze poceti trenirati opet? Molite se za mene u petak: (jer radim frenutolomiju, ako mozee da mi kazete par detalja o frenutolomiju bio bi zahvalan

    Odgovoreno: 16. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Operacija spada u male i lake intervencije i radi se u lokalnoj anesteziji.
      za posao ce te biti sposobni odmah posle opaeracije a za odnose po zarastanju rane.