Postovani vec godinu i nesto dana imam upalu prostate. Imao sam probleme sa varicocelom 2009 i tada sam je operisao. Prosle godine sam imao seksualni odnos sa nekom devojkom bez prezervativa i posle toga su mi se pojavile tackice na glansu penisa. Bio sam kod urologa i on mi je konstatovao upalu prostate, uradio bris. Rezultati brisa su streptokoka i enterokoka u uretri. Popio sam brdo lekova i uradio testove na hlamidiju, hiv, sifilis. Urolog mi je radio masazu prostate. Ima bolove u regiji prepona koji se sire u donjem stomaku, kukovim, osecam zategnutost misica sa unutrasnje strane butina i kolena tj, kocenje, u stopalima i prstima, bolovi u donjim ledjima i pojavljuju mi se male tackice crvene oko kojih se ljusti koza u unotrasnjoj strani butine blizu testisa. Osecam kao da su mi polne zlezde zapusene i otecene. To mi se najcesce desava prilikom masturbacije, onda mi pocinju bolovi u preponskoj regiji, kocenje nogu i otekne mi deo penisa gde je mokracni kanal. Moli za vase misljenje i savet. Ocajan sam i ne mogu da radim i funkcionisem normalno. Moj doktor kaze da je to od tih koka. S postovanje branisalv

    Odgovoreno: 15. 10. 2013.
    • Poštovani,
      O hronicnom prostatitisu se ocito radi ali je moguce da imate smetnje i od strane kicme.
      moguce je da imate i superinfekciju gljivicama.
      predlozio bih vam promenu nacina ishrane. Hranite se po teoriji ishrane po krvnim grupama
      i koristite suplemente.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com