Postovani doktore, imam problem. . Naime, devojka sa kojom imam redovne seksualne odnose je imala gljivice. Prilikom nekog od odnosa to se prosirilo i na mene. Ona je posetila ginekologa koj joj je prepisao kanesten vaginalete, a sto se mene tice, koristio sam kanesten kremu. Nakon izlecenja obavila je analize i utvrdjeno je da ima povecane leukocite sto implicira da poseduje neku polno prenosivu bakteriju. Mozete li mi reci koje korake ja da preduzmem, kome da se javim i koje je analize potrebno uraditi? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 12. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Niste naveli gde su joj povecani leukociti /u krvi, u sedimentu mokrace/.
      povecan broj leukocita ne govori da se radi o polno prenosivoj bolesti.
      vi nemojte nista da radite dok ne vidite sta ce ginekolog devojci da
      kaze sta da uradi, pa uradite i vi iste analize.