Postovani doktore ja imam problem penisom imam bolove evo kao na primer jucer sam imao bolovi na penis a danas ne i kad stisnem ispod glavic peckanje boll a inace imam bollove dugo uradio sam birss imam neka bakterija pio sam tablete al opet se nisam olecio od te bakterije. . Paneznam dali se radio bolod bakterije ili nesto drugo evo vam slike penisa inace imam na vrhu kao da pocela nekanova kozica ispupceno a i primecuem isto da oko penisa ima ispupceno al ono skroz malo skoro se i ne primeti al ja najvise primetim pa zato molim vas za savet odgovor sta da radim. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 11. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Najbolje da se javite urologu na pregled.
      druga mogucnost je da uzmete bris uretre na bakterije, gljivice, trihomonas i gonokok.
      takodjer uradite i bris prepucijuma na bakterije i gljivice.
      terapija bi isla posle dobijanja nalaza.
      odnosi da budu sa zastitom.