Zdravo, imam jedan problem koji me muci od dana kada je nastao. Radi se o tome da sam za vreme utakmice dobio udarac nogom u levi testis, kada sam dosao kuci malo je natekao ali nije menjao boju, boja je bila ista kao i pre udarca, mokraca mi je bila normalna u tom trenutku a i sutra dan, tj nije imala nikakve promene, ali testis je veci od levog i kad kad me zaboli. Sutradan sam imao odnose sa devojkom a i bez nje sam se samozadovoljavao i sve je normalno svaki put kad to obavim, od udarca proslo je 10-ak dana i otisao sam kod doktora i dobio uput za urologiju tamo su me pregledali i rekli da je sve uredu, od tog dana je proslo 5 meseca idalje me ponekad zaboli ali ne mnogo, i idalje je levi testis veci od desnog,. . Kada podignem na gore oba testisa mi deluju isto, a kad spustim levo vise visi, i oko njega imaju kao neke vene nesto unutra. Ponekad kad me zaboli testis osetim ispod stomaka mali bol kao neko bockanje sa leve strane. . . Pa me zanima ako bi ste znali u cemu je problem, da li je strasno? Hvala.

    Odgovoreno: 10. 10. 2013.
    • Poštovani,
      To sto levi testis "visi"nize od desnog je normalno.
      sto ste sami napipali su prosirene vene levog testisa,
      sto vas povremeno boli u testisu i u donjem delu trbuha
      je moguce da potice od prostate.
      u svakom slucaju ponovo posetite urologa i trazite da vam se
      uradi ultrazvuk testisa pored ostalih pretraga.

      dr ljubisa bocokic, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis