Postovani dr. Posto sam od strane doktorke moje devojke okarakterisan kao neko ko je sterilan, ko ne moze da napravi decu, posto kaze da momak sa 31 god mora da ima bar 70% pokretnih, interesuje me vase misljenje o mom spermogramu, unapred hvala! Zapremina 5. 4 ml izgled belicast p. H. 7. 3 (bazno) broj sperm. U cm3 125. 000. 000 pokretnih sperm. Posle 30 min. 48% slabo pokretnih 3% nepokretnih 49% fruktoza pozitivna likvefakcija potpuna

    Odgovoreno: 10. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Broj je dobar,
      procenat pokretljivih spermatozoida je odlican.
      niste dali informaciju o tome kakve su gradje-oblika
      vasi spermatozoidi.
      to posaljite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      ali skenirajte eco spermogram i pozovite se na datum i broj
      ovog pitanja.