Imam problem sa penisom. . . Kada je u opustenom stanju nije opusten vec tvrd. . I cesto se desava da ispusta neku cudnu providnu tecnost koja je da kazem ljigava. . . I ispod kozice se takodje skuplja neka cudna materija bele boje nzm kako da objasnim jer se ne razumem. . Da li treba da se obratim urologu ili koznom lekaru?

    Odgovoreno: 10. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Niste naveli od kada je tako, koliko imate godina i da li ste
      polno aktivni.
      u svakom slucaju treba uraditi laboratorijske analize krvi i mokrace
      i uretralne briseve pa se obratite vasem urologu.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis