Postovani imam 22 godine osecam bol na levoj strani penisa, ali nema otoka i nekih ne pravilnosti, skoro sam bio kod lekara i lekar opste prakse mi je konstatovao candidu i peska u mokraci, posto mi je prepisao antibiotik za mokracu zbog nekih bakterija i canesten protiv candide, mislio sam da ce bol proci, ali ne tako davno sam pokusao da masturbiram da vidim da li moze penis da se ucvrsti, on ne dosegne punu velicinu, a kada je u opustenom stanju malo jaci pritisak oseca se kao neki bol koji u isto vreme i svrbi, bas neugodan, ne moze da se opise. Molio bih vas, ako mozete nekako da mi pojasnite moj problem? Hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite uroloski pregled da se vidi kakva je situacija sa prostatom
      i eventualno mogucom infekcijom.
      nije mi jasno kako vam je nadjena kandida.
      ona se inace malo drugacije leci.
      probleme sa potencijom bi trebalo leciti posle
      resavanja gornjih problema.

      dr bocokic, urolog
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursac 8
      nis