Poštovani, postavljena mi je dijagnoza adenocarcinoma prostate sa koštanim metastazama. Doneta je konzilijarna odluka o hormonskoj terapiji. Molim vas kako i koliko dugo treba da upotrebljavam lek casodex 50 mg. Takodje da li mogu da istovremeno koristim tamsulosin 0, 4 ili još neki drugi lek. Unapred zahvalan i zabrinut. Ruške

    Odgovoreno: 06. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Vi ste sada pod kontrolom onkoloskog konzilijuma i oni ce vam odredjivati terapiju
      za neo proces.
      tamsulozin i ne morate uzimati ako nemate posebnih problema sa mokrenjem.