Zdravo, imam problem na desnom testisu mi se pojavila kvrga i imam velike bolove. Ali ta kvrga nestaje pa se opet pojavi kada odem kod lekara ta kvrga nestane pa oni ne znaju staje. Kad me boli testis ta kvrga se pojavljuje sta bi to moglo da bude?

    Odgovoreno: 06. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Da vidite sa hirurgom da iskljuci preponsku kilu koja se moze
      spustiti u skrotum.
      ako ultrazvuk pokaze da su testisi i pasemnik uredni onda se ne radi o tumorskoj bolesti.
      znaci potreban je klinicki pregled hirurga i urologa.