Postovani, imam problem jer prilikom mokrenja osecam bol na kraju, a povremeno se prilikom brisanja javi i poneka tackica krvi. . Nekada to bude jedna, a nekada i tri. . . Cetiri. . Osetim ponekad i probadanje dole (u predelu vagine) kao da me neko probode nozem (ne znam da li sam ovo bas najbolje objasnila) . U junu mesecu sam radila analizu urina jer mi se pojavila krv u mokraci i rezultati su bili sledeci. . . Izgled zamucen, boja zuta, eritrociti bledi 7-8, leukociti 25-30, epitelne celije- dosta, bakterije - umereno, dosta sluzi. . Prepisana mi je terapija antibiotikom ali se simptomi nisu povukli i danas imam isti problem. . Da napomenem da sam u istom periodu bila i na ginekoloskom pregledu kada mi je radjen i bris vaginalnog sekreta- 3, grupa i papa test 2 grupa. . Kao i ultrazvucni pregled i po recima doktorke bilo je sve u redu. . Molim vas da mi odgovorite na sta sve moze da ukaze ovaj moj problem. . . Unapred zahvalna. . .

    Odgovoreno: 04. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno infekcija.
      treba ponoviti laboratorijske preglede krvi i mokrace
      i uraditi urinokulturu.
      zapoceti i lecenje antibioticima uz obavezno koriscenje i
      probiotika.
      zbog pojave krvi se javite i urologu da se uradi ultrazvuk a mozda
      i cistoskopija.